• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 09197467126

 

وب سایت چیست

وب سایت، فضایی است در اینترنت که افراد، شرکت ها، موسسات، سازمان ها و... می توانند با استفاده از آن با مخاطبان خود ارتباط برقرار نموده و خود یا خدمات و کالاهایشان را به آنها معرفی کنند و یا حتی از طریق وب سایت، اقدام به فروش آنها نمایند.

وب سایت از چندین صفحه تشکیل شده که می تواند مطالب شما را به طبقه های مختلف تقسیم نموده و از این طریق، کاربر بتواند راحت تر به محتوای دلخواهش دست یابد.

انواع مختلفی از وب سایت در جهان وجود دارد که می توان از آن جمله موارد زیر را نام برد:

  • وب سایت های شخصی؛ که یک شخص خاص مانند یک پزشک، می تواند مطالب دلخواه خود را روی آن قرار دهد و یا حتی خود را معرفی کند
  • وب سایت های شرکتی؛ در این نوع وب سایت ها، شرکت های تجاری اقدام به معرفی کالاها و خدمات خود می کنند تا مشتریان بالقوه خود را از انواع کالاها و خدماتی که عرضه می کنند با خبر نمایند
  • وب سایت های سازمانی؛ سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی از این طریق می توانند خود را به مخاطبان معرفی کرده و با آنها ارتباط برقرار نمایند.
  • وب سایت های دولتی؛ بخش های مختلف دولتی مانند وزارتخانه ها می توانند از این طریق خدماتی که به مردم عرضه می کنند را معرفی نمایند و آنها را از اطلاعیه ها و اخبار مربوطه آگاه نمایند.
  • وب سایت های های فروشگاهی؛ در این نوع وب سایت ها اشخاص یا شرکت های اقدام به فروش کالاها و خدمات خود می نمایند. کاربر می تواند طبقه کالایی مورد نظر خود را جستجو کرده و از آن، کالای مورد نظر را انتخاب نماید و در سبد خرید خود قرار دهد و در انتها به صورت آنلاین و برخط، مبلغ آن کالا یا خدمت را پرداخت کرده و کالای خود را سفارش دهد تا صاحب آن وب سایت، کالای مورد نظر را برای مشتری ارسال نماید.
  • وب سایت های ارائه خدمات رایگان؛ وب سایت هایی مانند گوگل، یاهو، بیبنگ و ... وب سایت هایی هستند که اقدام به ارائه خدماتی رایگان به کاربران خود می نمایند. بعنوان مثال، وب سایت گوگل، وب سایتی است که یکی از خدمات آن، جستجو در فضای گسترده اینترنت است تا به کمک آن بتوان وب سایتی را که به دنبالش هستیم بیابیم.

طراحی وب سایت، طراحی وب سایت با قیمت مناسب، طراحی وب سایت با قیمت ارزان، وب سایت ارزان، طراحی سایت ارزان طراحی سایت قیمت مناسب لیست قیمت طراحی سایت طراحی سایت قم سایت ارزان قم سایت ارزان قیمت قم طراحی سایت در قم طراحی وب سایت قم

آموزش راه اندازی سایت آموزش طراحی سایت آموزش رایگان طراحی سایت